ماکیستیم؟!

معرفی آزمایشگاه

آزمایشگاه تخصصی شمس در مشهد، خیابان احمد آباد، محتشمی1، ساختمان شفا واقع گردیده است. این آزمایشگاه در پنج بخش1) تشخیص طبی، 2) پاتولوژی، 3) مولکولی سرطان و مولکولی عفونی، 4) تست های تخصصی نازایی و 5) تست های تخصصی خون شناسی فعاليت دارد. آزمایشگاه اين مركز زير نظر گروه متخصصین همچون دکتر مهدی فتحی متخصص پاتوبیولوژی، دکتر حسین حبیبی متخصص خونشناسی آزمایشگاهی ، دکتر آناهیتا برزوئی متخصص آناتوموکلینیکال پاتولوژیو دکتر سمانه فیضی آناتوموکلینیکال پاتولوژی فعالیت دارد. 

هدف ما از فعاليت در آزمایشگاه تخصصی شمس ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت، هزینه مناسب و در کوتاهترین زمان می باشد. تفکر ما بر این اصل استوار است که با تکیه بردانش فنی و علمی بتوانیم سهم بسزایی جهت کمک به همکاران کلینیکی در تشخیص بیماری ها ایفا نماییم.  پس به این منظور نهایت تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه خدمات با کیفیت مطلوب، همراه با پاسخگویی به موقع و متعهدانه به همکاران و اساتید بزرگ در حوزه تشخیص طبی و  تست های تخصصی نازایی کارنامه ی قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم.  

چرا آزمایشگاه شمس؟

1) آزمایشگاه شمس برخلاف دیگر آزمایشگاهها در طبقه همکف ساختمان شفا واقع شده بنابراین آزمایشگاهی ایده آل جهت بیمارانی با سن بالا ، ناتوان و کم توان جسمی می باشد که قصد مراجعه حضوری با آزمایشگاه را دارند.

2) در آزمایشگاه تخصصی شمس ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت، هزینه مناسب و در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.   

3) در آزمایشگاه تخصصی شمس پرسنل باتجربه از لحاظ فنی و علمی فعالیت می کنند

4) جهت بیمارانی که تمایل دارند نمونه گیری در منزل انجام شود، آزمایشگاه شمس قادر است نمونه گیری را در منزل انجام داده و گزارش آزمایش را نیز بعد از آماده شدن درب منزل تحویل دهد.

5) تمام آزمایشات قابل انجام در سطح کشور در آزمایشگاه شمس نیز قابل انجام می باشد، زیرا در صورت انجام نشدن آزمایش در مشهد و ایران ، آزمایشگاه شمس قادر است تست های تخصصی را به آزمایشگاههای معتبر در خارج از کشور ارسال نماید. 

6) شما می توانید لیست آزمایشات قابل انجام در آزمایشگاه را در لینک ذیل مشاهده کنید  http://www.shamslab.com/pageL/7  

آزمایشگاه تخصصی شمس:
مشهد، احمدآباد، محتشمی 1، ساختمان شفا، آزمایشگاه تخصصی شمس
051-38401242
ایجاد شده در
بروز شده در